58. Yılımızda
İlk Günkü Heyecanla

Tekstilde Güven

Bundan yarım asır önce, Tekstil Sektörü’ne yön veren bir firma olmayı düşledik. Bir aile şirketi olarak çıktığımız bu yolda, Nazik Home’u dünya kalite standartlarında olan bir marka haline getirmeyi başardık. Kendi ürettiğimiz tekstil ürünlerimizle artık sektörün takip ettiği lider firmalar arasındayız.

Birbirinden yenilikçi fikirlerimiz, benzersiz tasarımlarımızla hayat buluyor. Kusursuz ürünler için en uygun teknolojiden faydalanarak, uzman kadromuzun denetiminde üretime başlanıyor. Brode ve ev tekstilindeki tüm modellerin her aşaması büyük bir titizlik ve ustalıkla üretim departmanımızın elinden geçiyor. Burada en önemli amaç; belirlediğimiz kalite standartlarını yakalıyor olmak.

Biz üretimin de ötesine geçerek, sanatı tekstille birleştirmeyi ve Nazik Home imzalı çıkan eserlerle sizlerin güvenini kazanmayı umduk.

Sürekli artan üretim kapasitemiz ve kalitemizle her geçen yıl kendi rekorumuzu kırmayı başardık. En iyisini üretme arzusu içinde, kalite kontrolümüzü asla ihmal etmeden üretimlerimizi tamamlamaktayız.

Kendi markalarımız için üretimin yanı sıra aynı zamanda ev tekstil firmalarına da tedarikçilik yaparak, Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Çeşitli dünya markalarının da bizi tercih etmesinin sebebi şüphesiz başarılarımız…

Zaman içerisinde çalışanlarımız, iş ve çözüm ortaklarımızla güçlü bir aileye dönüştük. Pazarlama ekibimizin yanı sıra tüm ürünlerimizin perakende ve toptan satışı için nazikhome.com ile online alışveriş imkanı sunuyoruz. Tüm kampanyalarımız ve sürekli yenilenen koleksiyonlarımızdan haberdar olmanız için çeşitli yayınlarımıza devam ediyoruz.

1965’te Brode Nazik, 2010’da Royal Nazik, 2015’te Hobby Nazik, 2016’da Baby Nazik, 2019 yılında ise Nazik Concept markalarımız ile tekstil sektöründe alanlarımızı genişlettik. Ve şimdi çok daha güçlü bir altyapı için tüm markalarımızı Nazik Home çatısı altında topladık. Kurulduğumuz günden bugüne güvenilir ve sağlıklı ürünler üretmeyi amaçlayarak “Tekstilde güven” sertifikasının da sahibi olmayı başardık.

Dünyanın dört bir yanına ulaşan Brode, Ev Tekstili ve Bebek Tekstili üzerine çeşitli ürünlerimizle sektöre yeni bir soluk getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sürekli yenilenen stoklarımızla ihtiyaçları doğru şekilde karşılıyor ve taleplere hızlı yanıtlar veriyoruz.

Bizi Tercih Edenler

Videoyu oynat

Sertifikalarımız

Copyright 2023 © NAZİK

Nazik
Logo